Wycieczki, wycieczki, wycieczki,…

Maj i czerwiec to takie miesiące w naszej szkole, gdzie królują różne wycieczki. Prawie każda klasa organizuje jakąś krajoznawczą wycieczkę, bo przecież poznawanie różnych terenów, odkrywanie pięknych zabytkowych obiektów to edukacyjne doświadczenia. Jak tradycja wycieczki nakazuje, tak wolnego czasu też tam nie brakuje, by grupa się lepiej poznała i mile wspólny czas spędzała.  A było już trochę atrakcyjnych wyjazdów. Zobaczcie kto, gdzie i z kim mile spędzał wycieczkowy czas i co ciekawego tam zobaczył.

Klasy IVb, Vd i Ve 11-12.05.2017 wizytowały Gdańsk i Gdynię:

Poznawanie zabytków Gdańska

Poznawanie zabytków Gdańska

Wizyta w porcie i podziwianie Daru Pomorza

Wizyta w porcie i podziwianie Daru Pomorza

W Centrum Nauki "Experyment"

W Centrum Nauki „Experyment”

Pierwszoklasiści z Ib i Id udali się na wycieczkę do Bałtyckiego Parku Dinozaurów i Safari we Wrzosowie. A to uwiecznili na zdjęciach:

Grupowo przy wielkim dinozaurze

Grupowo przy wielkim dinozaurze

Warto posłuchać ciekawych opowieści

Warto posłuchać ciekawych opowieści

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej szkoły :http://www.spdrawsko.pl

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge