Wycieczki,wycieczki,wycieczki, cd. …

Tym razem udali się na wycieczkę moi wychowankowie – uczniowie klasy IVe.
brama-grupowe-M-2Nasza grupa wybrała się na wycieczkę do Poznania – miasta położonego na Pojezierzu Wielkopolskim , nad rzeką Wartą. Odwiedziliśmy historyczną stolicę Wielkopolski, cudne miasto, niegdyś królewskie, Korony Królestwa Polskiego.
Naszym celem były: Brama Poznania- interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego, Skoda Auto Lab – interaktywne centrum bezpieczeństwa, Muzeum Rogalowe oraz poznański Ratusz z koziołkami. Pełni wiedzy, nowych doświadczeń i wielu niezapomnianych przeżyć i wrażeń wróciliśmy do domu.  O tym , iż naprawdę cudnie się bawiliśmy niech świadczą zdjęcia:
przed-katedrą-2brama-Poznania-JulkasymulatorABS-Asia

w tym aucie dachowanie "przeżyli" Sandra, Błażej i p. Beata

w tym aucie dachowanie „przeżyli” Sandra, Błażej i p. Beata

collage-muzeumNa koniec pobytu w Rogalowym Muzeum Poznania każdy uczestnik otrzymał Certyfikat Rogalowego Czeladnika. Pamiątkowy dyplom pozwoli także zapamiętać kilka słów gwary poznańskiej.
certyfikatbrama-grupowe-B-2Podziękowania dla pani Beaty Olejnik, która była drugim opiekunem !

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge