Międzyszkolny konkurs j.angielskiego

7 czerwca 2017 r. sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego dla uczniów klas IV – VI „We know it” w Pomierzynie. Naszą szkołę reprezentowali: Antonina Sarnacka – kl. 4 d, Kacper Kordjarek i Tymoteusz Podlipniak – kl. 4 c, Joanna Felińska i Patrycja Ciemska – kl. 5 b oraz Jakub Biesaga – kl. 6 d. Czworo uczniów  zakwalifikowało się z części pisemnej do części ustnej,  a troje zostało laureatami konkursu na  poziomie klas czwartych, piątych oraz szóstych:
Tymoteusz Podlipniak-kl.IV-  II miejsce,
Joanna Felińska – kl.V- I miejsce,
Jakub Biesaga -kl,VI- II miejsce.
Oprócz możliwości sprawdzenia swoich umiejętności językowych, uczniowie mieli szansę poznać wielu kolegów i koleżanek, obejrzeć przedstawienie oraz wziąć udział w zabawach językowych. W sumie w konkursie wzięło udział około 50 uczniów z różnych szkół, między innymi  z Pomierzyna, Mielenka Drawskiego, Kalisza Pomorskiego, Drawna oraz Złocieńca.
Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom konkursu za wspaniałą reprezentację naszej szkoły!!!
                                                                  /Żaneta Podlipniak- opiekun grupy- www.spdrawsko.pl/
angielski

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge