VII ŚDTM TUŻ, TUŻ

logoW naszej szkole trwają już przygotowania do obchodów VII  Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie pracują nad plakatami, które ozdobią szkolne korytarze. Wspólnie planujemy zadania na ten dzień, przygotowujemy losy i certyfikaty dla zdających.

Od poniedziałku, 25.09. będziemy ćwiczyć tabliczkę mnożenia w kl. I-VII na matematyce poprzez gry i zabawy .

Jeżeli  Ty Czytelniku, chcesz się sprawdzić czy zdałbyś egzamin, to wykonaj w ciągu 2-3 minut przykłady z wybranego losu. Już teraz Ci gratuluję – za odwagę , a jak się dobrze spiszesz, to GRATULACJE za biegłą znajomość tabliczki mnożenia.

TBLogo i los własnością organizatora głównego- karty Grabowskiego -Szczecinek.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge