Komisje, patrole egzaminacyjne,gra z piłką i tabliczka mnożenia

Tak, VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już za nami, ale najpierw słów i fotek kilka na temat tego dnia w naszej SP NR 1 w Drawsku Pomorskim.
Działo się naprawdę dużo.
Najpierw kilka dni wcześniej uczniowie z kółek matematycznych przygotowywali gazetki i dekorowali szkołę plakatami:
gazetka-na-pB plakat-oli-s plakaty na gazetce29- września- klasy młodsze (III) mogły się sprawdzić ze znajomości tabliczki mnożenia
w zakresie 50. To zadanie wykonały dwa patrole egzaminacyjne.

3-osobowy PATROL : Anastazja, Dominika i Jakub

3-osobowy PATROL : Anastazja, Dominika i Jakub

Jeden z tych patroli gotowy do drogi (na zdjęciu powyżej). Z części A musieli przejść do budynków C i D, by tam znaleźć Ekspertów mnożenia. I udało się, wręczyli kilkanaście certyfikatów.
Więcej chętnych (z klas-IV-VII) podchodziło do 2 stanowisk , przy których członkowie komisji dumnie wypełniali swoje zadanie.
Piotrek-T-przy-komisjiucz-z-IV-przy-komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dużym zainteresowaniem cieszył się Quiz interaktywny o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia, którym została uczennica klasy 7a- Weronika Mazur.Zapewne siódemka przyniosła jej szczęście ( VII ŚDTM, 7-a klasa).

Na zdj. Maciej z VId

Na zdj. Maciej z VId

Tabliczkę mnożenia sprawdzili także uczniowie klas czwartych podczas gry „Piłkarz- Matematyk”. W tej zabawie zwycięzcą został uczeń z kl. IVa -Jakub Chwaliński.

BARDZO, BARDZO serdecznie dziękuję !
Wszystkim uczniom z kółka matematycznego, którzy byli moimi asystentami, egzaminatorami i którzy włączyli się w organizację i przebieg VII ŚDTM.

ZAPRASZAM ZA ROK!

Autor zdjęć: M.Grzybowska

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge