Ve na ścieżce edukacyjnej w Jankowie

26 października 2017 roku uczniowie klasy Ve udali się na wycieczkę zorganizowaną
w nagrodę za I miejsce w zbiórce kasztanów w ubiegłym roku szkolnym.
Pracownik Nadleśnictwa Drawsko Pom. zaprosił klasę na ścieżkę edukacyjną -Park Jankowo. Pani Katarzyna Knyszewska rozpoczęła spotkanie z nami od przedstawienia historii zabytkowego spichlerza, potem w ciekawy sposób opowiadała o obiektach przyrodniczych na trasie ścieżki, a my wszyscy (prawie) z wielkim zainteresowaniem przysłuchiwaliśmy się tym opowieściom i podziwialiśmy uroki przyrody.
spichlerz-3spichlerz-i-ja-2przed-górą-Konwaliową

przy najstarszym buku

przy najstarszym buku

Na koniec spaceru piękną ścieżką edukacyjną było ognisko i pieczenie kiełbasek.
Dziękujemy pani dyrektor Joannie Szewczyk za tę nagrodę i smaczne kiełbaski .
Pogoda nam dopisała, humor także, ale jak to mówią”wszystko co dobre szybko się kończy” więc i my musieliśmy wrócić do szkoły.

Podziękowania dla pani Kamili Dempniak za pomoc w sprawowaniu opieki nad grupą.
Wych.kl.Ve- Mariola Grzybowska

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge