Mikołajki i kółko matematyczne w Multikinie i Galaxy

6 grudnia 2017 roku klasa Ve oraz uczniowie z kółka matematycznego z klas IV-VII wybrali się na wycieczkę do Szczecina. W programie było zwiedzanie galerii handlowej, mikołajkowe zakupy, obejrzenie filmu komediowego „Mikołaj i spółka”, a dla młodych matematyków zadanie z nagrodami dotyczące zaokrąglania liczb i szacowania wyników. Komisja „autokarowa” oceniała prace biorąc po uwagę różnorodność proponowanych prezentów dostosowanych do grupy wiekowej i umiejętność szacowania. Zwyciężyła grupa: Grzegorz O. i Szymon K. z kl VIIb, a wyróżnienie przyznano grupie: Martyna Ł., Victoria K. i Joanna C. z klas VIa,Ve.
W czasie zwiedzania galerii i podziwiania świątecznych wystaw oraz dekoracji spotkaliśmy „świętego”Mikołaja i część grupy wycieczkowej upamiętniła spotkanie z nim na zdjęciu.
Mikołajki_w_Galaxy

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge