Dni Matematyki w SP nr 1

DMW tych dniach na lekcjach matematyki uczniowie rozwiązywali krzyżówki, rebusy, grali w skojarzenia oraz układali tangramy. Nad wszystkimi zadaniami czuwała p. Marta Zębała. W przyszłym tygodniu zobaczymy, które klasy spisały się najlepiej, bo organizatorzy uwzględnią również zaangażowanie klas w przygotowanie plakatów matematycznych. Każdy uczeń miał pole do popisu, gdyż można było wybrać sobie jeden z trzech tematów:
1) MATEMATYKA  OD  KUCHNI
2) LICZBA  pi
3) KANGUR  MATEMATYCZNY
Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z plakatami, które w tych dniach zdobiły korytarze naszej szkoły, są bardzo ładne i pomysłowo wykonane.
mn-hs-6eaw-7awm-6ajk-7bnd-6ematma-w-kuchni

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge