Kangur 2018

15 marca 2018 roku
odbył się
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2018.

grupa-2   grupa-1
Jak widać niejedno zadanie wymagało zastanowienia i przyjęcia odpowiedniej strategii rozwiązania. Jedno jest pewne-Ci, którzy przystąpili do konkursu dali sobie szansę, by zmierzyć się z logicznym myśleniem i pokazać, że tak naprawdę to ta Matematyka wcale nie jest taka trudna!
ap-4dKażdy uczestnik (było ich 86, z klas od II do VII) otrzymał w dniu konkursu dyplom
i upominek przygotowany przez organizatorów.

Brawa i gratulacje dla Wszystkich Uczniów-uczestników konkursu!

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge