Pierwszy Dzień Wiosny

W środę 21 marca 2018 roku Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Sportowy przygotowali atrakcje na powitanie Wiosny. Na hali sportowej mogliśmy podziwiać  drużynę chłopców, którzy prezentowali przed nami swoje umiejętności w grze w piłkę siatkową. Z wypowiedzi pani dyrektor- Joanny Szewczyk dowiedzieliśmy się, że nasi sportowcy zajęli II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2016/2017. Słowa uznania dla wszystkich zawodników (chłopców i dziewcząt) oraz ich trenerów- p.T.Dudki, P.Łuczaka, pani D.Sztuk, pana R.Szymczaka i E. Mroza oraz p.J.Makowskiej.
hala-3hala-1

hala-2

sportowcy
Samorząd Uczniowski pod opieką pań I.Sadowskiej i I.Golińskiej przygotował program pod nazwą „Mam talent”, w którym zaprezentowali się chętni uczniowie z naszej szkoły. Wśród solistów byli piosenkarze i gitarzyści. Można było obejrzeć tańce grupowe do różnej muzyki, ale chyba największą atrakcją był występ grupy przedszkolnej, która cudownie zaprezentowała się przed widownią. Oni byli po prostu wspaniali!
Kto zwyciężył? Dowiemy się wkrótce jak ogłosi to Samorząd Uczniowski.
mam-talent-1VI-A

 

 

 

 

 

mam-talent-2mam-talent-AS

 

 

 

mam-talent-z-1autor zdjęć:M.Grzybowska

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge