Warszawa i my

W dniach 17-19 maja 2018 roku uczniowie z klas Ve, VIb, VIa i IVa byli na wycieczce w Warszawie. Podziwianie uroków stolicy rozpoczęli na XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki, następnie  udali się na Stadion Narodowy. Tam pod przewodnictwem p.Rafała (świetnie opowiadającego przewodnika) przeszli trasę „Piłkarskie emocje”, odwiedzając szatnie piłkarskie, miejsca dla dziennikarzy i trybuny. Pierwszy dzień -zakończyli spacerkiem po Łazienkach Królewskich. Drugiego dnia były Złote Tarasy, Stare Miasto, zwiedzanie Zamku Królewskiego, spacer do pomnika Małego Powstańca oraz Krakowskim Przedmieściem pod Pałac Prezydencki i Grób Nieznanego Żołnierza. Na zakończenie dnia była wizyta w Muzeum Wojska Polskiego i podziwianie czołgów, samolotów i innych ciekawych okazów. Ostatni dzień pobytu w stolicy to wizyta w Centrum Nauki Kopernik oraz w Muzeum Powstania Warszawskiego.
Piękna pogoda i wspaniali ludzie wokół sprawili, że były to trzy bardzo dobrze spędzone dni, które dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń.

zamek-K-z-zewnatrzVe-na-tarasie-PKiN
przed-stadionempomnik-MP-2

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge