Projekty edukacyjne na matematyce

Klasy Ve, VIa, VIe i VIIa  realizowały w II semestrze projekty edukacyjne. Każda klasa miała inny temat. Uczniowie pracowali w grupach. Pierwsze lekcje z projektem odbyły się na matematyce, a podczas nich uczniowie ustalali plany pracy, pojawiały sie ciekawe pomysły prezentowania projektów. Na kolejnych spotkaniach (już poza szkołą), w swoich grupach były podziały zadań, zbieranie i opracowywanie materiałów. Pierwsze projekty już zostały przedstawione.
Klasa VI e
prezentacja-projektu-gr-I-VIe

Klasa VIa
Pierwszy z prezentowanych projektów w formie plakatu:

Ola S., Julia W., Amelia P., Marcelina L., Nikodem O.

Ola S., Julia W., Amelia P., Marcelina L., Nikodem O.

Klasa Ve  i przedstawienie projektów w formie plakatów:

Joanna C.,Błażej W., Julia M., Filip K..

Joanna C.,Błażej W., Julia M., Filip K..

Julia P., Alan Sz., Lena O., Wiktoria M., Michał Szł.

Julia P., Alan Sz., Lena O., Wiktoria M., Michał Szł.

 

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge