Świąteczny Koncert Życzeń

W czasie świąt Bożego Narodzenia najbliżsi, ale także znajomi, sąsiedzi składają sobie nawzajem życzenia, życząc zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Pamiętając o tejże tradycji, na wzór telewizyjnego koncertu życzeń sprzed lat, przygotowano tegoroczny koncert świąteczny, który mogliśmy obejrzeć 14 grudnia 2018 roku.  Były piękne życzenia od nauczycieli dla uczniów, od uczniów dla rodziców i nauczycieli. Wśród usłyszanych słów często słychać było : miłej rodzinnej atmosfery w czasie świąt, zdrowia, pomyślności i radości  w każdym dniu Nowego 2019 Roku, a nawet mniej prac domowych, wyrozumiałości, humoru podczas lekcji, itp. Całość koncertu przeplatały piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów i nauczycieli z naszej szkoły. Cudownie zaprezentowały się najmłodsze dzieci, z grup „O”. Z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy gitarzystów oraz orkiestry dętej. Było pięknie! Nastrojowo i świątecznie, a fragmenty możemy obejrzeć na zdjęciach.
14-12 gr-014-12-2Zdjęcia w piZapie- wyk. M.Grzybowska

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge