IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia tuż, tuż! Zapraszamy do zabawy z TM!

Już niedługo, bo w piątek 4 października 2019 r. będziemy w szkole obchodzili IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nad przygotowaniem imprezy matematycznej czuwają nasi nauczyciele matematyki z klas IV-VIII oraz asystenci spośród uczniów, a także uczniowie z kółka matematycznego klas 8, którzy będą w piątek egzaminatorami. Tradycyjnie będzie można zdobyć certyfikat z tytułem Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Organizatorzy zapraszają do zabawy uczniów z klas od drugiej po ósmą, nauczycieli różnych specjalności, pracowników administracyjnych, panie dyrektorki oraz rodziców i mieszkańców naszego miasta.
Atrakcje związane z tabliczką mnożenia czekają, a pozwolę sobie zdradzić, że będzie domino matematyczne na czas, ale także tabliczka mnożenia na sześcio-, ośmio-, dwunasto- a nawet dwudziestościennych kostkach.  Oczywiście znajdzie się też coś słodkiego dla odważnych. W tym dniu niechaj wszędzie rozbrzmiewają iloczyny i ilorazy w zakresie 30,50,100 i więcej !logo-małe

……………   Z A P R A S Z A M Y     D O    W S P Ó L N E J    Z A B A W Y! ………….

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge