IX ŚDTM – KONKURS DLA KLAS

W zespołowym konkursie matematyczno-plastycznym „Jesienny bukiet z tabliczką mnożenia” - dekoracja na drzwiach sali udział wzięło 11 klas z 18 mających prawo przystąpić do konkursu.
Tak wyglądają prace tych, którzy odpowiedzieli na apel organizatorów akcji związanej z IX ŚDTM:
drzwi-1-popdrzwi-2-pop
Wszystkie prace są piękne! Jednakże szkolna komisja konkursowa wybierze tę najładniejszą, która spełnia wszystkie kryteria konkursu. Z niecierpliwością czekamy na wyniki jury.
Uczniowie i wychowawcy zagłosują na najładniejszą pracę poprzez tzw. Kartę Głosowania.
Karta-głosowania-2

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge