Obchody Narodowego Święta Niepodległości w SP nr 1

Dniem obchodów tak ważnego dla nas Polaków Święta Niepodległości w naszej szkole – SP nr 1 w Drawsku Pomorskim, był piątek- 8.11.2019 r. W tym dniu odświętnie ubrani uczniowie i nauczyciele, z kotylionami przyczepionymi do piersi, kroczyli dumnie po szkolnych korytarzach oglądając gazetkę o 11 listopada i uczestnicząc w apelu z tej okazji. Podczas pięknej inscenizacji przypomnieliśmy sobie wszyscy losy naszej Ojczyzny do czasów odzyskania niepodległości. Dowiedzieliśmy się również jak należy rozumieć słowo ‚”patriotyzm”, a na zakończenie wspólnie odśpiewaliśmy legionowe pieśni.  Młodzi artyści z klas 0-VIII zaprezentowali najpiękniejszą lekcję historii i dostarczyli nam powodów do zadumy i wzruszenia.  D Z I Ę K U J E M Y!
gitarzyści-zBeatą 11-listopadaUczniowie naszej szkoły, szczególnie ci najmłodsi z kl.Ic, z wychowawczynią-A.Zemankiewicz i z panią dyrektor – L.Jabłońską,  zaprezentowali się dumnie z biało-czerwoną flagą:
Bianka-z-flagą-i-klasąZdjęcia ze strony internetowej naszej szkoły.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge