Moje mydełko-mój prezent

W poniedziałek, 2 grudnia uczniowie klasy 4a przygotowywali własnoręcznie piękne, glicerynowe mydełka, które jako prezenty, trafią do osób im najbliższych: rodziców, dziadków, rodzeństwa. Po okiem pani Iwony Andrearczyk poznawali tajniki tworzenia mydełek i uczyli się przestrzegania zasad bhp. Ich radość, ciekawość, zainteresowanie były najlepszą oceną spotkania i cudowną lekcją integracji klasy.
Tak słuchali i pracowali:
zdj-1-rozmowa-bhp zdj-4-Zosia-Bartek

 

 

 

 

zdj-5-rząd-od-wejścia

zdj-2-bhp

Takie piękne mydełka tworzyli i stworzyli:
zdj-7-mydełko-M-Dz zdj-8-mydełko-Z-M

 

 

 

 

 

 

 

zdj-6-mydełkozdj-9-mydełko

 

 

 

 

 

 

A tak wyglądają zapakowane prezenty.

A tak wyglądają zapakowane prezenty.

zdjęcia:M.G.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge