Śnieżynki z konkursem matematycznym w klasach I-III

Grupa sześciu dziewcząt z klasy 8a, w piątek -6 XII 2019 wcieliła się w role pomocnic Mikołaja, który poszukiwał najlepszych matematyków wśród najmłodszych uczniów naszej SP nr 1 w Drawsku Pom.
Śnieżynki
Zaopatrzone w zestawy działań, drobne upominki i słodycze wyruszyły razem z opiekunką koła matematycznego klas ósmych, p.M.Grzybowską na drugiej lekcji na poszukiwania. Lekcja krótka, zdążyły więc odwiedzić tylko sześć klas, w tym wszystkie pierwsze, dwie trzecie i jedną drugą.
Wśród klas pierwszych zwycięzcami zostali:
Wojciech Tymiński z kl.Ia
Pola Orłowska z kl.Ib
Tymoteusz Bohdanowicz z
kl.Ic
Na zdjęciach widać jak bardzo byli zaangażowani i zgłaszali się do odpowiedzi.
Ia W-I-c W-I-c-2 Pola-Ib Wojtek-Iazdjęcia: M.G.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge