SP 1 razem z WOŚP

wospJak każdego roku tak i dzisiaj, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim włączyli się do gry w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedni świetnie spisali się jako wolontariusze kwestujący na ulicach miasta, inny włączyli się w aukcję, a największa część szkolnej społeczności wspierała różnymi kwotami zbierających do puszek. Rodzice naszych uczniów włączyli  się do gry poprzez  zakupy na aukcji.

Zuzia F. i Filip B. z kl. 8a

Zuzia F. i Filip B. z kl. 8a

Ogromne brawa dla tej dwójki wolontariuszy z klasy 8a ! Dzięki takim jak Wy, w całej Polsce i nie tylko, ludzie mogli wesprzeć szczytny cel tegorocznej akcji. SUPER!
Część naszych uczniów zagrała podczas aukcji, która odbyła się w hali sportowej SP nr 2. Tak, to tam znana wszystkim mieszkańcom orkiestra Viva Battuta zagrała  pod okiem Mistrza- p. Tomasza Stawickiego. Dla Was ogromne PODZIĘKOWANIA!
wosp-o1 wosp-o2

Na wspomnianej aukcji znalazła się praca klasy 8b – malowidło na desce przedstawiające anioła.
wosp-aukcja-8bZamieszczone zdjęcia pochodzą ze strony DSI, autorem jest p. Adam Cygan.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge