Tak łatwo możesz pomagać ….

kosz-serca

Taki piękny kosz znalazł już swoje miejsce na naszym szkolnym podwórku. To do niego wszyscy, którym bliskie jest pomaganie innym, będą przynosić i wrzucać kolorowe, plastikowe nakrętki.
Akcja zakłada zakup wózków inwalidzkich, dlatego też, aby pomóc wszystkim potrzebującym Fundacji, każdy z nas powinien przyłączyć się do segregacji i zbiórki.
Pamiętajmy tylko, aby nakrętki miały oznaczenia trójkącika stworzonego ze strzałek lub symbole”5″ lub “05”.

Serdeczne podziękowania dla pana Przemysława Bogusza, sponsora
i pomysłodawcy pojemnika!
Drawszczanie! Nie czekajcie, już dzisiaj włączcie się do akcji i zbierajmy razem nakrętki!

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge