Bal karnawałowy dla klas IV-VIII

Czwartek, 6 II 2020 roku to także dzień, który zapisał się w kronice naszej szkoły jako dzień zabawy dyskotekowej dla klas starszych. Przebrani i nieprzebrani uczniowie bawili się w takt muzyki, nad którą czuwał niezastąpiony szkolny DJ-pan Mariusz Rufkiewicz.
tańczący-z-kl-8Byli tacy, którzy przez cały czas trwania zabawy potrafili świetnie się bawić (mam na myśli klasy ósme) przede wszystkim w kółeczku, które było otwarte dla każdego chętnego.
Uczniowie z klasy 4a mieli przygotować się do zabawy i przebrać się, kilka osób wybrało na przebranie piżamy, inni postawili na strój bardziej uroczysty, karnawałowy. Przed wyjściem na salę losowaliśmy kotyliony i uwieczniliśmy pary na zdjęciach  ( szkoda, że tak trudno było zachęcić ich do wspólnego tańca). Oto oni:
pizap-2pizap-1aA tak bawili się na sali:
4a-tańczy

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge