Podsumowanie I semestru w SPnr 1

W czwartek, 6 lutego 2020 r. podsumowaliśmy I semestr roku szkolnego 2019/2020. Tradycyjnie już, miało to miejsce na apelu „Nasi Najlepsi”. Na pierwszej lekcji wyróżniono
i nagrodzono uczniów z klas I-III, a na drugiej uczniów z klas IV-VIII.
Najlepsze w nauce klasy to: I- 6a i 8a (śr. 4,76) , II- 6d (śr. 4,60), III- 7b (śr.4,57),
IV-5a (śr.4,50), , V-6b (śr.4,31), VI miejsce dla mojej klasy – 4a (śr.4,25).
Ranking frekwencji według klas: I6a (94,51%), II- 4a ( 94,29%), III- 1c (93,46%).

Najlepsi Uczniowie z klas IV-VI ze średnią 4,75 i powyżej

Najlepsi Uczniowie z klas IV-VI ze średnią 4,75 i powyżej

Bardzo wielu uczniów z klas 8 zostało nagrodzonych za szkolny, rejonowy i wojewódzki etap kuratoryjnego konkursu z przedmiotów: biologia- Martyna Łatkowska i Maria Kaczmarek, matematyka – Jakub Pietrasik i Filip Borczuch, j.polski – Zuzanna Sadowska i Julia Miedziuto, fizyka- Iza Falkowska, j.niemiecki- Victoria Kurth i Mikołaj Wilczyński, j.angielski – Victoria Kurth i Joanna Felińska, wos- Mikołaj Wilczyński i Filip Borczuch, historia- Julia Bilińska.
    Moja klasa, 4a – została nagrodzona za: III miejsce-najładniejszy jesienny bukiet z tabliczką mnożenia oraz tytuł Mistrza Ortografii klas IV.
dypl-dl-kl-TM
dypl-dla-kl-ort

 

 

Oto grupa obecnych tego dnia w szkole uczniów z klasy 4a nagrodzonych w różnych konkursach:
nagrodzeni-4a
Od lewej: Zosia Jagiełło – gospodarz klasy, Zosia Miazga – nagrodzona za konkursy plastyczne, Marta Styburska- wyróżniona za konkurs plastyczny dotyczący tabliczki mnożenia i Michalina Masiulaniec-Kośmińska-za znajomość TM(domino na czas) oraz uzyskanie tytułu Mistrza ortografii wśród uczniów klas IV.
Więcej o wyróżnionych i nagrodzonych można zobaczyć na zdjęciach umieszczonych na stronie szkoły – tutaj

 

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge