Kartka dla Medyka

KARTKA DLA MEDYKA – to ogólnopolska akcja, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka.

rys-1-wstążkakartkiPierwsza praca z naszej szkoły:
Tymona poniżej kolejne prace uczniów z klasy 4a:
4a-2-pizap(autorzy prac od lewej: Zuzia C., Weronika G., Julia G. i Johannes K. - ucz. klasy 4a)       (autorzy prac od lewej: Zuzia C., Weronika G., Julia G. i Johannes K. – ucz. klasy 4a)

Bartosz_Rakowski Michał_Krasucki

 

 

 

 

 

 

Ksenia_Lis_ŚwiętekMarta-S

 Piękne prace dla TYCH, którzy w dobie koronawirusa

pomagają chorym walczyć o zdrowie.

JESTEŚMY WDZIĘCZNI   I   D Z I Ę K U J E M Y

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge