Wakacje

Uczniowie już od kilku dni cieszą się „wolnością” od nauki szkolnej, spotkań online, zadań domowych, klasówek, sprawdzianów i ocen. Przed każdym uczniem jeszcze wiele dni odpoczynku, wiele dni na rozbudzanie ciekawości  i rozwijanie zainteresowań, na poznawanie „świata”, odkrywanie cudów natury oraz nowe znajomości  i doświadczenia. Pandemia ogranicza trochę tę radość i swobodę, ale jednocześnie uczy odpowiedzialności za zdrowie własne i innych, uczy szacunku do życia. Najważniejsze, aby te wakacje spędzać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Bawcie się i nabierajcie sił do pracy w nowym roku szkolnym.  Niech dni spędzone w różnych, pięknych miejscach naszego kraju, napełnią wasze serca empatią i życzliwością, nauczą szacunku i tolerancji, pozwolą spełniać dobre uczynki i nieść radość. Udanych wakacji 2020!
nad-BałtykiemWspaniałych wakacji w górach i nad jeziorami!
polskie-gory nad-jezioramiNiezapomnianych wrażeń z wakacyjnych wojaży po Polsce!
miasta-PolskiI odkrywania wspaniałych miejsc w naszym mieście .
Drawsko-Pom
źródło zdjęć: grafika Google, dostęp z dn. 06.07.2020

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge