Wyniki egzaminu klas 8 sukcesem naszej szkoły

wyniki-porównanie

Tegoroczny egzamin Ósmoklasistów z SP nr 1 w Drawsku Pomorskim okazał się sukcesem. Średni wynik procentowy  naszej szkoły okazał się lepszy, z każdego egzaminowanego przedmiotu, od średniego wyniku gminy, powiatu, województwa, okręgu  i kraju.

Niewątpliwie jest to zasługa wszystkich Uczniów, których średni wynik jest równy lub wyższy niż średni wynik szkoły. To Oni (wspomniani wyżej Uczniowie),  swoją ciężką
i systematyczną pracą oraz aktywnym zaangażowaniem w czasie  lekcji (także tych zdalnych), udziałem w konkursach oraz umiejętną współpracą z nauczycielami, którzy starali się przekazać im jak najwięcej wiedzy, by rozwinąć niezbędne w szkole i w życiu umiejętności,  postarali się, dali z siebie wszystko, aby osiągnąć taki wynik, aby egzamin stał się sukcesem uczniów i nauczycieli.

Mogę pochwalić się wynikiem uzyskanym z matematyki, bo średnia naszej szkoły jest aż
o 9,62% wyższa niż średnia kraju. To ogromny sukces wielu uczniów, bo około 50 % zdających egzamin z matematyki uzyskało wynik wyższy od średniej szkoły. Wyniki najwyższe, tj. od 90% do 100%  uzyskała 1/8  zdających- szóstka uczniów, 21% zdających (10 uczniów) uzyskało wynik od 70% do 89%. Gratuluję wszystkim sukcesu na miarę swoich możliwości. Cieszę się, że pięć lat wspólnej nauki matematyki aż tak wielu uczniom pozwoliło osiągnąć sukces.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge