Polska, to brzmi dumnie

Polska-1

Zapraszamy uczniów klas trzecich i czwartych do udziału w konkursie na plakat/rysunek z okazji 102. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Temat konkursu: „Polska, to brzmi dumnie”.

Plakat/rysunek należy wykonać dowolną techniką na kartce formatu A3 (z dużego bloku rysunkowego), zrobić zdjęcie pracy i odesłać na służbowy adres e-mail wychowawczyni klasy 5a:

grzybowska.mariola@spdrawsko.pl

Termin wykonania i odesłania prac: do 20 XI 2020

Nadesłane prace nie mogą być wcześniej gdziekolwiek publikowane, mają być autorstwa wykonawcy. Wszystkie prace znajdą się na wystawie na stronie internetowej szkoły oraz na blogu nauczycielskim, dlatego wykonanie pracy
i odesłanie zdjęcia jest jednocześnie wyrażeniem zgody na publikowanie danych – imię, nazwisko, klasa (zgodnie z RODO).

Komisja złożona z organizatorów konkursu wybierze prace, które nagrodzi. Przyznamy 1,2,3 miejsce oraz dwa wyróżnienia. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni (dyplom i nagroda rzeczowa). Wśród nagród rzeczowych jest kendama-japońska gra zręcznościowa.

ORGANIZATORZY-
klasa 5a z wychowawczynią Mariolą Grzybowską, realizatorzy projektu edukacyjnego WOLNA, NIEPODLEGŁA -POLSKA.

Polska-2

 

 

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge