Życzenia świąteczne

Wspaniałe życzenia dla Nauczycieli naszej SP1 w Drawsku Pom. przesłali uczniowie oraz nauczyciele. Zobaczmy czego życzą autorzy poniższych prac.
KL.3c slajd-od-kl-3c
A do tego zestawu pięknych kartek były takie życzenia:
Szanowni Państwo!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia zdrowia, miłości, szczęścia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych będzie dla Was momentem wytchnienia od trudów zwłaszcza obecnej codzienności. Niech kolejny rok upływa w zdrowiu, pod znakiem pomyślności i sukcesów osobistych.
Uczniowie klasy 3 C wraz z wychowawczynią E. Mierzwińską
Klasa 7a przesłała takie zdjęcie:
życzenia-od-7aA na końcu moje życzenia do wszystkich Uczniów i Rodziców oraz Nauczycieli:
kartka-dla-uczniów

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge