Ferie zimowe 2021

zima-1

 

Drodzy Uczniowie!
Rozpoczęły się upragnione ferie. Przerwa od obowiązków szkolnych, lekcji i prac domowych. Dwutygodniowy czas  na korzystanie z uroków zimy, na odpoczynek i dotlenienie swojego organizmu świeżym, mroźnym powietrzem. To nic, że przyszło Wam odpoczywać w czasie  pandemii, wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, najciekawiej, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Życzę wszystkim prawdziwego wypoczynku, wspaniałych chwil przepełnionych radością i optymizmem na lepsze jutro. Obejrzyjcie ciekawy film, przeczytajcie interesującą książkę, zagrajcie w gry planszowe.  Zawsze i wszędzie gdzie tylko będziecie  w czasie tych ferii, pamiętajcie  o bezpieczeństwie swoim  oraz osób z którymi spędzacie ten piękny czas. Niechaj ferie zimowe napełnią wasze serca szczęściem, a uśmiech, chęć do życia i radosnej zabawy towarzyszą Wam każdego pięknego, styczniowego dnia w tym nowym roku 2021.

Nauczycielka matematyki w SP nr 1 w Drawsku Pomorskim – Mariola Grzybowska
zima-2

 

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge