Projekty edukacyjne

W ramach tegorocznej akcji Szkoła z Klasą 2.0 kilkoro członków naszego Zespołu  realizowało w I semestrze i realizuje teraz ścieżkę edukacyjną- projekt. Trochę na ten temat pisałam podczas relacji z MOST-u. Teraz chciałabym poświęcić czas na zaprezentowanie Wam działań z II semestru.

Przedstawiam projekty realizowane w naszej szkole:

1. Poznajemy Anglię -projekt realizowany w klasie 3a i 3e z panią Martą Juchnik

2. Znane budowle i miejsca w krajach anglojęzycznych- projekt klas V-VI i III realizowany z panią Katarzyną Nowak-Kulpa

3. Pobawmy się w naukę języka angielskiego- projekt realizowany z panią Żanetą Podlipniak w klasach IV-VI

4. Moje angielskie notatki- projekt klas II realizowany z panią Małgorzatą Abramczyk

Za nami wykonanie I zadania, czyli każda z grup dokonała już planowania. Ustalono co, gdzie, kiedy i kto. Rozdzielono zadania. Dokładniejsze, bardziej szczegółowe opisy znajdziecie tutaj – na wizytówce naszej szkoły .

W najbliższej przyszłości opiszę kolejne zadanie dotyczące projektów edukacyjnych, a tym, którzy przedstawią to w ciekawy sposób poświęcona zostanie osobna strona na naszym blogu. Czekamy na inspirujące sprawozdania z realizacji projektów oraz zdjęcia, które zawsze ogląda się z wielką sympatią i zaciekawieniem.

Mariola- szkolny koordynator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge