14 mar 2012

Przygotowujemy duże przedstawienie.

Wciąż trwają przygotowania do przedstawienia .Zostało nam mało czasu . Tylko 3 osoby z przedstawienia mają kostium . Mój kolega Karol jest klaunem i też ma strój . tak samo jak ja i mój kuzyn Kuba. Kuba jest osiołkiem a ja boginią . W naszym przedstawieniu gra 11 osób . Nie którzy nie pamiętają tekstu, ale myślę że to będzie udany występ.                              Gabi.

 

To było przedstawienie o szczęściu. W tym przedstawieniu był dziadek  dziadkiem był Hubert,kogucikiem Mateusz ,świnką Małgosia, a myszką Weronika  i inne postacie.Najpierw dziadek był szczęśliwy, ale pewnego dnia przyjechał handlarz,i najpierw kupił myszkę za fajkę, potem kogucika za nożyk,a na końcu świnkę za złotą tabakierę.Potem dziadek wędrował lesie i za drzewami pokazała się bogini.Potem był cyrk w którym była myszka,świnka i kogucik i byli jeszcze klauni.Gdy dziadek dotarł do tego cyrku to zapytał czy mógłby ich zobaczyć a klaun powiedział- bilet kosztuje 20 zł. Dziadek nie miał pieniędzy ale,miał tylko medalik pamiątkę po swojej mamie.Zapytał klauna czy da mu zwierzątka za medalik. Nie wziął medalika i dał mu zwierzątka za darmo.Zawsze już byli razem.

Agatka

 

 

Cześć to ja Hubert !  Ja też   opowiem wam o występach .

W sobotni wieczór w naszej szkole o godz 18:00 zjawili się goście .

Nasza pani była  reżyserem a my aktorami. W przedstawieniu występował staruszek, kogucik,świnka,klauni,drzewa, bogini ,dzień , noc, handlarz ,osioł.

Trenowaliśmy  bardzo dużo.  Sala gimnastyczna była bardzo ładnie przystrojona.

Mieliśmy bardzo ładne stroje,ale  niektóre się popsuły bo nie wszyscy uważali na nie.

Cała sala była pełna ludzi. Każdy gość miał na swoim stoliku świecznik i częstował się herbatą, kawą  i ciastkami.

Pani Dyrektor  pochwaliła naszą Panią i nas. Wtedy miałem łzy w oczach, bo się wzruszyłem.

I tak się skończyła ta historia.

 

 

Cała klasa występowała w przedstawieniu, które odbyło się tydzień temu w sobotę. Razem z Olga, Agatką, Kingą i Olą  byłyśmy przebrane za drzewa a potem tańczyliśmy czacze. Moim partnerem był Rafał, a Olga tańczyła z Mateuszem,  a następnie przebraliśmy za różyczki i wykonaliśmy piękny taniec z obręczami. Mama i ja pojechaliśmy do  szkoły wcześniej żeby  się przygotować do występów,a na przedstawienie przyjechał tata z moim bratem Mateuszem i babcią która pilnowała Mateusza, bo tata nagrywał moje występy. Na sali było bardzo dużo dorosłych a także dzieci. Jak wróciliśmy do domu to pokazałam nagranie mojego występu cioci. Po oglądnięciu nagrania ciocia powiedziała że bardzo jej  się podobało    Weronika O.

Hej to ja Mateusz,   Zebraliśmy się dwie godziny przed przedstawieniem żeby dokładnie się przygotować i poprzebierać w kostiumy . Ja grałem koguta , Gosia świnkę ,Hubert dziadka , Weronika myszkę , były także jeszcze inne postacie . Gdy wszyscy zaproszeni goście przybyli przedstawienie się zaczęło , mieliśmy lekką tremę ale pani mówiła że jak ktoś zna swoją rolę to trema pomoże . Wszyscy na szczęście pamiętali swoje role i przedstawienie naprawdę się udało na koniec było dużo oklasków i zachwytów . Tańczyliśmy także czacze która wyszła nam nie najgorzej . Zrobili nam dużo zdjęć i nas filmowali.

 

Komentarzy: 2

 1. kaga

  Razem z Panią Danusią zasłużyliście na ogromne brawa !
  Przedstawienie było przepiękne . :)

 2. Fantastycznie! Jak zwykle spisaliście się na medal. Stroje śliczne (zwłaszcza koguci grzebień!) no i te mikrofony – wszystko dopięte na ostatni guzik :) Bardzo chętnie zobaczyłabym video a Waszego przedstawienia, żeby jeszcze lepiej zobaczyć jak pięknie Wam poszło :)

  Brawo! Brawo! Brawo!
  pozdrawiam!
  Magda
  Szkoła z klasą 2.0
  http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Hasło dla Szk 2.0My Profile

css.php