Już ostatni …

Hej!
Cieszycie się, że już wakacje !!!!!!!!! Chyba wszyscy się cieszymy.
Jak po zakończeniu roku szkolnego ???
W naszej szkole wszystko zaczęło się od najmłodszych klas I-III, które swoje zakończenie miały o godz. 10.00. Później klasy IV-VII o godz. 11.00. Ale chyba najbardziej w tym roku szkolnym swój ostatni dzień w szkole przeżywały klasy VI. Swoje uroczyste zakończenie miały o godz. 12.00.
Prowadzący całą galę Ada Lenarczyk i Klaudiusz Grobelny

SONY DSC

powitali Panią Dyrektor, nauczycieli, rodziców, a przede wszystkich nas – szóstoklasistów.  Następnie wychowawcy czterech klas szóstych rozdali świadectwa z czerwonym paskiem (Oj … było ich w tym roku sporo, w klasie VI d aż 17) oraz dyplomy z gratulacjami dla rodziców.

SONY DSC

SONY DSC
Następne dyplomy zostały wręczone zasłużonym uczniom za pracę
w samorządzie szkolnym, za uczestnictwo w występach w naszym szkolnym zespole wokalnym, za niesienie sztandaru szkoły, najlepszego czytelnika biblioteki oraz puchary dla najlepszych sportowców w naszej szkole. W tym dniu wiele razy padły słowa, że to WYJĄTKOWY ROCZNIK.
Po części oficjalnej prowadzący zaprosili do obejrzenia części artystycznej, nad którą to częścią czuwali wychowacy szóstych klas.

SONY DSC
Na początek zaśpiewaliśmy piosenkę ,,Sokół”, a później przedstawiliśmy różne scenki opowiadające o tym jacy byliśmy jak przyszliśmy do szkoły, jacy będziemy za trzy lata po ukończeniu gimnazjum, za sześć lat w szkole średniej. W śmieszny sposób, z podkładami muzycznymi, pokazaliśmy jak wygląda odpowiedź ucznia wywołanego do tablicy, który umie ,,mniej niż zero”.
Na sam koniec soliści z klas VI śpiewali piosenkę ,, Bo jak nie my to kto „,

SONY DSC

a z klas z IV i V klas odegrali się piosenką ,, Sunny „.

SONY DSC
Wszystko wyszło wspaniale, bez żadnych ,,wpadek” i zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami.
Rozeszliśmy się jeszcze do swoich klas. Płakaliśmy … to były łzy wzruszenia, że już w takim gronie i ze swoimi wychowawcami nie spotkamy się na lekcji. Ale obiecaliśmy ,,zaglądać” do nich.
I cóż !!!!! To mój ostatni wpis. Szkoda się z Wami rozstawać. Ale muszę iść dalej do gimnazjum. Oddaję ,,pałeczkę” nowej przewodniczącej szkoły, która w przyszłym roku szkolnym będzie informowała Was o tym co dzieje się w szkole podstawowej nr 2, a dzieje się naprawdę dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge