Rozmyślania o możliwościach wykorzystania IPada Apple .

W ostatnim czasie uczę się nowych rozwiązań proponowanych przez Apple . Jestem na etapie IPhon + IPad + Apple TV. Kiedy kilka tygodni temu dostałem w świątecznym prezencie IPada Air postanowiłem spróbować jak da się wykorzystać to narzędzie w procesie edukacji.
Na początku oczywiście trzeba się było przestawić z Windowsa na OiS . Nie było to zbyt trudne. IPad jest bardzo przyjazny w obsłudze .

Dziś jest już 07 kwietnia. Mija drugi miesiąc od opublikowania pierwszej części wpisu. Od dziś będę starał się codziennie zapoznawać blogujących z możliwościami IPada. W czasie milczenia uczestniczyłem w kilku szkoleniach prowadzonych przez Apple Poland Sp. z o.o Jestem zafascynowany nowymi możliwościami edukacyjnymi i pragnę podzielić się nimi z Wami.
Pozdrawiam

za http://blogiceo.nq.pl/inspiracjeSP11
za http://blogiceo.nq.pl/inspiracjeSP11

O Andrzej Gredecki

Jestem dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie .W ubiegłym roku moja placówka została wylosowana do realizacji pilotażowego programu "Cyfrowa szkoła". Następnie zrealizowaliśmy zadania i uzyskaliśmy certyfikaty Szkoły z Klasą 2.0 .
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

5 Responses to Rozmyślania o możliwościach wykorzystania IPada Apple .

 1. klasa3bwejherwowo powiedział:

  Panie Dyrektorze dziękujemy za tą Szkołę z Klasą.
  klasa3bwejherwowo ostatnio opublikował…WiosnaMy Profile

 2. Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  oooo, to liczymy na kolejne wpisy związane z odkrywaniem możliwości IPada pani Andrzeju :) a tymczasem gorąco zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Akcji 2.0. Tym razem odznaki specjalne mają gwizdki w kolorze zielonym, ale dalej poruszamy się w klimatach praw autorskich. W tym konkretnym zadaniu na warsztat bierzemy licencje Creative Commons. Mam nadzieję, że da się pan namówić na udział w naszym zadaniu specjalnym. Wszystkie szczegóły pod tym linkiem: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/akcja-2-0-rozszyfruj-cc/

  pozdrowienia!
  Magda
  SzK 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował…Akcja 2.0: Rozszyfruj CC!My Profile

 3. weroonikaaa powiedział:

  Ja również z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy. Chętnie skorzystam z nowych propozycji. Pozdrawiam
  weroonikaaa ostatnio opublikował…Kto wyrzuci więcej…My Profile

 4. stemaz powiedział:

  Znając Pana Dyrektora, jestem na 100% pewien, że zaprezentowane możliwości IPada będą równie pociągające jak prezentowane w szkole. Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za pomysł wprowadzenia IPadów w naszej szkole.
  stemaz ostatnio opublikował…Konferencja „Targi Szkoły z Klasą 2.0″My Profile

 5. Marcin powiedział:

  A ja mam takie małe pytanie – czy nie taniej /lepiej byłoby wykorzystać tablety innej marki?
  Marcin ostatnio opublikował…Antyoksydanty w diecieMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge