Indywidualizacja nauczania a IPad

Każdy z nas jest inny i inaczej przyswaja wiedzę. IPady pozwalają na to aby każda lekcja była inna , ciekawa i poruszała wyobraźnię każdego ucznia . Jako nauczyciel w bardzo prosty sposób możesz wyposażyć iPady swoich uczniów w materiały wybrane pod kątem indywidualnego poziomu zaawansowania i stylu nauki. Każdy może korzystać z innej aplikacji pozwalającej przyswoić wiedzę i nabyć umiejętności zgodnie ze swoim indywidualnym przygotowaniem. Oferta treści edukacyjnych dla iPada jest bardzo bogata, a przy tym uporządkowana według tematów i lat, bardzo łatwo można dobrać materiały dla uczniów na każdym poziomie. Z iPadem wszyscy w klasie uczestniczą w tej samej lekcji, ale każdy na swój sposób.

za apple.com/pl
za apple.com/pl

motor_skills_touch

O Andrzej Gredecki

Jestem dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie .W ubiegłym roku moja placówka została wylosowana do realizacji pilotażowego programu "Cyfrowa szkoła". Następnie zrealizowaliśmy zadania i uzyskaliśmy certyfikaty Szkoły z Klasą 2.0 .
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Indywidualizacja nauczania a IPad

  1. my4a powiedział:

    Ma Pan fajny pomysł na wykorzystanie nowoczesnych pomocy!
    Damian z 4a
    Pozdrawiam z Drawska Pom. :) A tu coś o naszej wycieczce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge