TIK LUBIMY …….. NASZ FESTYN 2014

29 maja 2014 roku poranek. Za oknem mży. Przez głowę przebiega myśl ” nie możliwe przecież dzisiaj festyn”. Wczoraj na ostatnim spotkaniu przed festynowym zespołu 2.0 mówiłem , że wierzę , że w czasie festynu będzie pogodnie , chociaż na tyle , że pracę naszych zespołów będzie mogło podziwiać wielu rodziców , dziadków , kolegów i koleżanek.
Około godziny 10 tej – niebo zachmurzone , ale nie jest tak bardzo zimno. Jest nadzieja na lepszą pogodę . W szkole już widać gorącą atmosferę przed festiwalową. Ja niestety muszę na około 3 godziny opuścić budynek i udać się do organu prowadzącego. Kiedy wracałem około 13.30 na dworze już nie padało a w szkole trwało wielkie przygotowanie do święta festiwalowego. I gdy o godzinie 15.30 mogłem oficjalnie otworzyć festyn wszystko było zapięte na ostatni guzik. POGODA również.
Festyn był wspaniałą imprezą dla dzieci , młodzieży i rodziców . Składam ogromne podziękowania wszystkim , którzy pracowali przy jego organizacji ale szczególnie koordynatorom pani Dorocie Stodolskiej i panu Stefanowi Mazurowi . To oni wspólnie z nauczycielami z zespołu 2.0 i innymi pomagającymi nauczycielami stworzyli świetny Festiwal . Pozostała część opisu w kolejnych wpisach . Pozdrawiam

2014-05-29 17.00.182014-05-29 17.29.18

O Andrzej Gredecki

Jestem dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie .W ubiegłym roku moja placówka została wylosowana do realizacji pilotażowego programu "Cyfrowa szkoła". Następnie zrealizowaliśmy zadania i uzyskaliśmy certyfikaty Szkoły z Klasą 2.0 .
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to TIK LUBIMY …….. NASZ FESTYN 2014

  1. klasa3bwejherwowo powiedział:

    Dziękujemy za tą zabawę. Było świetnie.
    klasa3bwejherwowo ostatnio opublikował…Festyn w BystrzakowieMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge