Jedziemy na Festiwal!

Przez ostatnie dwa tygodnie najwięcej pracy miały panie sekretarki, wicedyrektorzy no i oczywiście opiekunki (panie Weronika , Marlena i Alicja) . Nie będę już opisywał ile działań podjęli jeszcze nasi „Mali Naukowcy” oraz „Odkrywcy Wiedzy- Bystrzaki odsłona druga”. Jest poniedziałek 16 czerwca 2014 r. Jestem przekonany , że wszystko jest już gotowe. Ostatnie rozmowy z uczniami , pożegnania dzieci z rodzicami i o godzinie 13.10 podjeżdża Bus specjalnie wynajęty na wyjazd. Pierwszy problem – gdzie zapakować wszystkie rzeczy potrzebne na Festiwal? Dobry pan kierowca pomógł wszystko zapakować i około 13.30 nasza dziewiątka uczniów ruszyła na podbój stolicy. Będę starał się na żywo relacjonować ich pobyt w Warszawie. I tak dzieci i nauczyciele są już po pierwszej przerwie w Ostródzie. Jak widać na zdjęciach humory dopisują . Trzymamy za Was kciuki!

Zuzia w naszym Busie fot. WA
Zuzia w naszym Busie fot. WA

telefon do kogo

radek

pierwszy postój Ostróda

Jedzonko ...pychotka!! fot.WA
Jedzonko …pychotka!! fot.WA
na trasie do .... fot. WA
na trasie do …. fot. WA
Warszawy  fot. WA
Warszawy fot. WA

dziewczyny pilnują bagażu

Czy my też się zmieścimy? Trochę mamy tych bagaży foto WA
Czy my też się zmieścimy? Trochę mamy tych bagaży foto WA

bagaże

O Andrzej Gredecki

Jestem dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie .W ubiegłym roku moja placówka została wylosowana do realizacji pilotażowego programu "Cyfrowa szkoła". Następnie zrealizowaliśmy zadania i uzyskaliśmy certyfikaty Szkoły z Klasą 2.0 .
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge