Idąc do przodu …….podziękowania

Drodzy blogowicze , spędziłem z Wami dwa piękne lata szkolne. Bywały tygodnie , gdy nie starczało czasu i sił na dokonanie wpisu , jednak zawsze starałem się chociażby pomyśleć : „Ciekawe co na blogach”. Zdobyłem mnóstwo wiedzy ucząc się od Was „mali i więksi ,i duzi” przyjaciele z Bloga. Mam nadzieję , że także Wy mogliście skorzystać z informacji , które od czasu do czasu publikowałem.
Kiedy tworzyłem pierwszy wpis zastanawiałem się jak to będzie , czy znajdę czas na pisanie oraz czy będę miał o czym pisać. Później bywało tak , że tematów było mnóstwo , ale czasu mało . Udało mi się zarazić blogowaniem uczniów i nauczycieli. W roku szkolnym 2013/2014 aktywnie  prowadziliśmy 8 blogów uczniowskich , trzy nauczycielskie no i mój – chyba najmniej merytoryczny. Jednak będzie mi tego brakowało.

Z przyczyn ode mnie niezależnych z aktywnego blogera zostanę pewnie tylko komentatorem . Obiecuję często zaglądać na blogi uczestników Szkoły z Klasą 2.0 edycja 2014/2015 i zostawiać komentarze.

Zostawiam miejsce dla uczniów i nauczycieli , bo to nimi stoi szkoła. Pozdrawiam wszystkich.

Foto- W. Adamska
Foto- W. Adamska

WP_001527

fot. Doug88888, Flickr, na licencji CC
fot. Doug88888, Flickr, na licencji CC

cropped-wejherowo-nocą.jpg

 

O Andrzej Gredecki

Jestem dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie .W ubiegłym roku moja placówka została wylosowana do realizacji pilotażowego programu "Cyfrowa szkoła". Następnie zrealizowaliśmy zadania i uzyskaliśmy certyfikaty Szkoły z Klasą 2.0 .
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge