Malinkaa.aa

Już równo za 2 tygodnie rozpocznął się wakacjeee :D

Zachęcam do korzystania z wolnego czasu na dworze a nie przed komputerem :D  

Jakie plany macie na wakacje ? Góry , morze a może jezioro ????

Pozdrawiam i życzę jak najwyzszej średniej :D

Kaja :p

Z powodu nadchodzących wolnych dni życzę Wam dużo słońca , mało zmartwień, odpoczynku i abyscie czas wolny spędzali na świeżym powietrzu a mniej na komputerze :D

Już 3 marca o godzinie 9 usiądziemy w oddzielnej ławce sam na sam z myślami .To będzie nasza szansa aby dostac sie do lepszej szkoły co może pomoże nam w dorosłym życiu. Ja do sprawdzianu zamierzam się uczyc aby wykorzystac tą szanse i wypaśc jak najlepiej.Trzymajcie się i nie zmarnujcie tej szansy

Kaja i Kamila

Już jutro w naszej szkole odbędzie się ostatni próbny sprawdzian szóstoklasisty. O godzinie 9 wszyscy szóstoklasiści zasiądą w ławkach na sali gimnastycznej :/ Czy u was tez jutro odbędzie się ostatni próbny sprawdzian ?

Życzę POWODZENIA I SZCZĘŚCIA :)

Ten wpis dotyczy się szóstoklasistów.
Piszę dziś do was, ponieważ ja obecnie jestem w szóstej klasie i pora wybrać jakieś gimnazjum.
A co się z tym łączy ? Wybór profilu. Nie wiem jak w waszych gimnazjach , ale u nas trzeba sobie wybrać kierunek nauki, który trzeba kontynuować przez 3 lata.
Także pytam was teraz jakie profile macie w gimnazjach i czy w ogóle jakieś macie ?

Pozdrawiam
Malinkaa.aa

Witam was!
Piszę do was dzisiaj, ponieważ chciałabym poruszyć temat bezpieczeństwa w sieci.Co sądzicie o umieszczaniu wszystkich swoich danych osobowych na, np.Facebooku, Naszej Klasie ?
Ja nie uważam żeby to było stosowne. Wasze dane mogą być wykorzystane, ponieważ hakerzy którzy coś zrobili znając twoje dane, podadzą je jako że ty „to coś” zrobiłeś.
Czekam na wasze komentarze z odpowiedziami na ten temat.Piszcie co sądzicie, podawajcie przykłady czego nie warto dodawać na swój temat w internecie.

Cześć wszystkim ! I jak tam mijają wam ferie ?? Wyjeżdżacie gdzieś, czy macie zamiar całe ferie spędzić w domu ??
Ap ropo mnie pierwszy tydzień spędziłam z bratem ciotecznym u mnie w mieście, a na drugi tydzień wybieram się do Białki Tatrzańskiej z rodzicami i ze znajomymi. Cieszę się że w końcu spadł śnieg, to wielka frajda dla tych małych dzieciaczków.
Czekam na wasze odpowiedzi…

Malinkaa.aa

Ostatnio w naszej szkole odbył się Festyn Zdrowej Żywności, który zorganizowały klasy czwarte.Dzieci sprzedawały swoje domowe wypieki za symboliczną złotówkę. Ich celem było zebranie jak największej ilości pieniędzy aby przekazać je przed świętami do Warszawskiego Hospicjum na prezent dla każdego dziecka :D Akcja zakończyła się powodzeniem , wszystko sprzedało się „jak świeże bułeczki” . Łącznie zebraliśmy 1682 zł :D

Dzieci z hospicjum gorąco pozdrawiam i mam nadzieje że prezenty się podobały.

A was blogowicze proszę żebyśćie (oczywiście jeśli jeszcze jej nie ma) zaproponowali tą akcję waszym nauczycielką :D

Witajcie , dziś z powodu nadchodzących świąt chciałabym zadac Wam kilka pytań na temat prezentu…. Chodzi o to abyśmy razem stworzyli coś co każdemu sie przyda :  mamie , tacie siostrze ,babcii…. a nawet nauczycielowi.  Ten prezent ma byc poprostu doskonały dla każdego , np. maszyna , która sama sprząta ( dla mamy ) lub pracuje za kogoś ( np. dla taty ) albo sprawdza kartkówki i sprawdziany ( dla nauczyciela ). Oczywiście jeszcze potrzebna : NAZWA.

O nazwy prezentu i jego funkcję elektroniczną proszę w komentarzu ..

1.Nazwa

2. Jego możliwości

Kto wie może za pare lat ktoś skonstruje podobna maszynę …

Wesołych Świąt i dużo prezentów ( oczywiście przydatnych ) :p

Pewnego dnia za prośbą naszej pani od informatyki, prowadziłam ankietę na temat książek. Pytałam się wszystkich uczniów naszej szkoły na jakich książkach wolą się uczyc: na papierze, czy może na, np.tablecie. I wiecie co ? 120 głosów było na tablety, a 80 na ksiązki na papierze. A teraz to pytanie zadaje wam. Na jakich wolelibyście się uczyc ?