Lekcja o prezydencji

Dziś na lekcjach wosu w klasach II nasza grupa przeprowadzila lekcje o polskiej prezydencji.

Nasi koledzy otrzymali krzyżówki, które wspólnie rozwiązaliśmy. Wszyscy chętnie uczestniczyli w lekcji, która pozwolila im dowiedziec sie wiecej o przewodnictwie w UE.

; )

Cześć ! :) Koniec roku zbliża się wielkimi krokami i trudno nas zainteresować tematem lekcji, a co dopiero broszurkami, w których jest dużo treści ;) Dlatego, kiedy zrobiłyśmy wystawę z ulotkami informującymi m.in. o polskiej prezydencji w UE bałyśmy się, że zamiast je przeczytać uczniowie zrobią sobie z nich samoloty. Jednak zostałyśmy bardzo pozytywnie zaskoczone, bo ulotki rozeszły się w tempie ekspresowym i jedynie w odosobnionych przypadkach zostały przerobione na samoloty :] Jednak nie jest jeszcze tak źle, jakby się wydawało :) A w następnym tygodniu poprowadzimy w klasach drugich lekcje o polskiej prezydencji ;) teraz kończę, do następnego wpisu ;D

+ zdjęcia z wystawy możecie zobaczyć w poprzedniej notce :)

Dzień Europejski .

12.maja w naszym gimnazjum odbył się Dzień Europejski . Impreza ta była zorganizowana tylko dla uczniów klas II . Podczas uroczystości odbył się konkurs krasomówczy oraz konkurs wiedzy o UE,w którym brały udział czteroosobowe grupy z każdej z czterech klas. W czasie przerwy Pan dyrektor zrobił nam niespodziankę i zafundował nam wszystkim pyszne lody ! Na zakończenie imprezy każda klasa śpiewała piosenkę urodzinową w dwóch językach: niemieckim i angielskim . Po podliczeniu wyników każdego z konkursów komisja ogłosiła wyniki, wręczyła dyplomy oraz słodkie nagrody . :)

Witajcie !

Cześć ! Nasza czteroosobowa grupa to: Basia Gromek, Karolina Leszczyńska, Andżelika Dziuba i Natasza Czura. W naszej szkole próbujemy dowiedzieć się więcej o polskiej prezydencji i robimy w tym kierunku wiele rzeczy. Niedawno osoby, które zainteresowane są tym przedsięwzięciem mogły dowiedzieć się więcej, dzięki temu, że między innymi nasza grupa stworzyła gazetkę pt. ” Ile Unii w naszym mieście ? ”

Program

  • Gimnazjalny Projekt Edukacyjny

Szkoła

  • Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego, Resko
  • Uczeń

Odwiedziny

  • Stronę odwiedzono: 3839 razy

Lista blogów użytkownika

Komentarze

Wyszukiwarka

Informuj o wpisach


css.php