Inspiracje wczesnoszkolne – polecamy

 

inspiracje 2014

Wczesnoszkolne Inspiracje to jedna z form debaty edukacyjnej, którą od wielu lat prowadzi redakcja portalu Edunews.pl. Wspólnie zastanawiamy się, co warto zmienić w edukacji wczesnoszkolnej by uczyło się lepiej, ciekawiej, efektywniej. Konferencja odbędzie się w Warszawie, 28 lutego – 1 marca.

Organizatorzy podkreślają, że wyróżnikiem tej konferencji jest praktyczne podejście do problemów edukacji wczesnoszkolnej, proponowanie nowych i często nowatorskich rozwiązań stosowanych już przez nauczycieli w klasach 1-3 szkoły podstawowej, podpowiadanie, co się sprawdza, a co nie w odniesieniu do uczenia (się) małych dzieci.

Dzielić się doświadczeniami będą aktywni edukatorzy i nauczyciele, w tym także nauczyciele-konsultanci i nauczyciele akademiccy, których wspólną cechą jest działanie na rzecz poprawy jakości edukacji wczesnoszkolnej.

Zespół programu „Nauczyciel/ka I klasa” również będzie obecny:)

Zachęcamy i zapraszamy! Szczegóły programu i zapisów dostępne są tutaj.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Edukacja I klasa z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge