Spotkajmy się! Konferencja Edukacja I klasa

konferencja na box (1)

Rozpoczynamy rekrutację na konferencję Edukacja I klasa. Spotkanie, które odbędzie się 23 września 2016 r. w Warszawie kierowane jest dla nauczycieli i dyrektorów edukacji wczesnoszkolnej. Będzie czas na spotkanie, wymianę dobrych praktyk, pomysłów i inspiracji.

Konferencja składać się będzie z dwóch części:

  1. Panelowej, podczas której odbędzie się sesja wymiany inspirujących doświadczeń, przez nauczycieli i dyrektorów szkół uczestniczących w naszych programach wsparcia. Dodatkowo przewidujemy wystąpienie zaproszonych praktyków, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z różnymi typami współpracy w szkole oraz idących za nią efektów. Udział w konferencji weźmie także Dyrektor BE p. Joanna Gospodarczyk, jak i przedstawiciele CEO i innych warszawskich instytucji zajmujących się edukacją (panel potrwa ok. 2 godzin).
  2. Warsztatowej, w której poznają Państwo wybrane narzędzia pracy, wzbogacą swoje metody nauczania oraz w praktyczny sposób przećwiczą poznane techniki. Warsztaty będą związane m.in.  z edukacją muzyczną, plastyczną, matematyczną, aktywnością fizyczną – wykorzystywaną w edukacji wczesnoszkolnej. Warsztaty aktywnymi metodami  poprowadzą eksperci związani z danymi zagadnieniami (warsztat potrwa ok. 3 godzin).

Konferencja odbędzie się w siedzibie WCIESu, mieszącej się przy ul. Starej 4 w Warszawie. Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany już wkrótce na naszej stronie programowej Nauczyciel/ka I klasa: www.ceo.org.pl/1klasa, tam też można zapisać się na konferencję. Serdecznie zapraszamy!   

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge