Chaos uporządkowany i oswojony

Drogie, Drodzy,

porzadkowanie chaosuzdjęcie pochodzi z: http://obrazkoterapia.pl/

Wakacje dobiegły końca, mam nadzieję, że ten czas naładował Wasze baterie słoneczne. Wszystkim uczącym się, życzę pogodnego porządkowania i oswajania codziennego chaosu. 

A co może nam pomóc? Na przykład lektura:). Jeśli macie nową klasę, albo wasze dzieci zaczynają nowy, nieznany etap edukacji, zachęcam Was do sięgnięcia po lekturę przygód Alberta Albertsona,  który w Szwecji nazywa się Alfons Aberg, w Niemczech – Willi Wiberg, a w Finlandii – Mikko Mallikas. Ten zwyczajny chłopiec, w którym dzieci rozpoznają swoje zachowania i emocje – radość zabawy, ciekawość świata, nieograniczoną fantazję, ale też złość, zazdrość czy strach – w odcinku „Czego boi się Albert Albertson” – idzie właśnie po raz pierwszy do szkoły.  Czego się boi i jak sobie z tym radzi? Ciekawa perspektywa dziecka, rodzica i nauczyciela:). Więcej o serii książek, które tłumaczone są na trzynaście języków przeczytacie tutaj. 

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge