Dbamy o siebie – dlaczego warto się zdrowo odżywiać i jak to robić?

Zdrowe jedzenie ważne jest w każdym wieku. Przygotowanie posiłków, rozmawianie o produktach żywnościowych, przepisach kulinarnych, jak i wspólne spożywanie posiłku, może być świetnym czasem nauki, wnioskowania, myślenia analitycznego, rozwijania ciekawości, ale też  formą budowania atmosfery w klasie, życzliwości, dbania o siebie i bliskich.

poradnik dobrego jedzenia

Fundacja  Szkoła Na Widelcu, podzieliła się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem, wydając poradnik o zdrowym żywieniu. Do pobrania (oczywiście bezpłatnego) i korzystania w domu, jak i na lekcjach. Przeczytacie w nim o wartość naturalnych składników, zdrowych nawyków, wspólnych posiłków i edukacji kulinarnej. Konkretne porady i przepisy kulinarne, pokazujące jak łatwo, przyjemnie, i co bardzo ważne korzystnie dla siebie i otoczenia – zdrowo się odżywiać.

 

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge