Refleksje na nowy rok

Początek roku to czas licznych postanowień. Chcemy mieć więcej czasu choć równocześnie  planujemy nowe działania, Styczeń to też dobry czas namysłu nad tym co sprawdziło się w mojej pracy, czego zabrakło, co udało się zrealizować i dlaczego a co jest jeszcze do zrobienia i jak to zrobić.

Jolanta Okuniewska  - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w klasach I-III w Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie, finalistka konkursu Global Teacher Prize 2016, Honorowy Profesor Oświaty, dzieli się swoimi inspiracjami, które mogą być pomocne przy podsumowaniu i planowaniu.

Na blogu ZAMIASTKSEROWKI.PL  Pani Jola prezentuje „Ścieżkę ucieszkę” interaktywną tablicę z chorągiewkami i animowanymi elementami, które po rozwinięciu są wskazówką, inspiracją, pomysłem, refleksją.  Znajdziemy tam wiele ciekawych podpowiedzi na temat projektu uczniowskiego, doceniania, wspólnej zabawy, naukowej przygody. Zachęcamy do zatrzymania się na chwilę i znalezienia na ścieżce doświadczonej nauczycielki, pomocnych wskazówek, które pomogą dzieciom się lepiej uczyć.

okuniewska

Autorka bloga tableciaki.blogspot.com i ebooka „Technologie są dla dzieci, poradnik dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej”

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge