Do wykorzystania na „zdalnym”

Pierwszy dzień jesiennego nauczania zdalnego za nami. Nikomu nie jest łatwo…..ani dzieciom, ani nauczycielom, ani rodzicom. Ale niestety, taka nastała szkolna rzeczywistość i trzeba się z nią zmierzyć. Warto skorzystać z propozycji nauczycieli, którzy chętnie dzielą się swoimi opracowaniami. Wielkie dzięki dla nich! Przedstawiamy prezentacje wykonane za pomocą narzędzia  genal.ly  Zdaniem Aleksandry Schoen-Kamińskiej, autorki wielu takich prezentacji, jest to „świetne narzędzie do uporządkowania zdalnego nauczania”. Dziecko (rodzic) ma uporządkowany plan, otrzymując jeden link, a nie kilka. Taką tablicę dla swoich pierwszaków utworzyła Edyta Jurys, nauczycielka SP nr 9 w Koszalinie. Ten sposób gromadzenia zadań dla dzieci pozwala na sięganie do nich także po zajęciach realizowanych w czasie rzeczywistym lub wtedy, gdy dziecko ma kłopoty z połączeniem internetowym.

edyta

 

A tutaj wychowawczynie klas pierwszych mogą skorzystać z mrówczej pracy Jolanty Góry-Głąb, która wykonała prezentacje do kolejnych liter alfabetu.

Linki do prezentacji wykonanych w genial.ly

 

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge