Coraz bliżej Święta….

W oczekiwaniu na Święta zastanawiamy się, jak w nauczaniu zdalnym zapoznać naszych uczniów z tematyką świąteczną w sposób atrakcyjny dla dzieci. Poniższe materiały być może to ułatwią i pozwolą czas przeznaczony na przeszukiwanie Internetu przeznaczyć na rozmowy z naszymi uczniami. Bardzo im tego brakuje….

bn

zcz

bbn

Ubierz choinkę

 Świątecznie na Kilkankowie

 

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge