Dlaczego „e” jak energia?

To proste: bo jesteśmy klasą 3e, bo rozpiera nas energia, bo energia kojarzy się pozytywnie, bo… (może ktoś z Was dokończy to zdanie?).

Energii nam nie brakuje. Widać ją na każdym kroku: na przerwach, na wycieczkach, na lekcjach też (czasem ku utrapieniu  pani). Przejawia się w ciągłym ruchu, aktywności, w sporcie, bieganiu, okrzykach, pomysłach przy pracy grupowej – czas ją spożytkować.

Teraz mamy swój blog. (Pewnie większość by powiedziała: mamy swojego bloga, ale forma bardziej oficjalna brzmi właśnie tak: biernik- kogo? co? mam –  swój blog). Znajdą się na nim informacje o naszej klasie, ale nie wszystkie będą zrozumiałe dla gości. Niektóre sprawy pozostaną naszą zbiorową tajemnicą. Na przykład: co to jest wkurzacz? – żeby to wiedzieć, trzeba być obecnym na naszej lekcji o neologizmach. Ale i tak zapraszamy do odwiedzin.

35 thoughts on “Dlaczego „e” jak energia?

 1. haha świetny wpis =) w końcu każda klasa ma swoje sprawy nie do zrozumienia przez innych [[moja też]] Jestem bardzo ciekawa waszych kolejnych wpisów…. ;* życzę powodzenia na nowym blogu <3
  Ja sama niedawno założyłam bloga, więc zapraszam do odwiedzin: blogiceo.nq.pl/naszapasja/
  PAULA

 2. Rzeczywiście, niektórzy z naszej kl. 4E mają DUŻOO ENERGII… przede wszystkim mój kuzyn Sebastian:)
  Nasza pani nie jest z tego zadowolona…

 3. Ola, masz wielką rację;) Sebastian nie umie być tak spokojny na lekcjach jak Julia D albo Ty:) Ale jak się postara, to jest okej, ale trochę za rzadko. Fajny jest ten blog i przynajmniej możemy opisać wiele rzeczy;)

 4. Proszę Pani, ktoś napisał za mnie 2 kwietnia.Nie wiem, czy to ktoś z naszej klasy, ale podał stronkę internetową podobną do naszego bloga.Jest podane,że napisała to Wiktoria, a ja takich rzeczy nie pisałam.

  • Rzeczywiście: na naszym blogu ktoś o imieniu Wiktoria dopisał komentarz. Nie była to próba podszycia się pod Twój profil. Zwróć uwagę, że ten użytkownik przy imieniu Wiktoria ma kilka cyfr. To po prostu gość – ktoś spoza naszej klasy wszedł na nasz blog, coś go zainteresowało i napisał, co myśli.Poza tym zaprosił nas do czytania swojego bloga.
   To takie internetowe odwiedziny.
   Beata F. ostatnio opublikował…Terminy omawiania lekturMy Profile

 5. Dlaczego „e” jak energia?
  To proste: bo jesteśmy klasą 4e, bo rozpiera nas energia, bo energia kojarzy się pozytywnie bo…
  Trudno odpowiedzieć,w sumie tak myślałem nad tym z 10 minut i nic :P
  Ogólnie to tak jak wyżej, macie ciekawy blog.
  Zapraszam do nas!
  http://blogiceo.nq.pl/pamietnikz6

 6. Nazwa bardzo ciekawa,można ją przypisać wielu zespołom.Gratulujemy pomysłu.
  Wiktor,Żaneta i Marta.

 7. Pomysłowy, interesujący i zabierający dech w piersiach wpis! Czekam na dalsze takie wpisy i niech wypełnia was więcej energii :) Powodzenia!

 8. Naprawdę bardzo ciekawy blog. :) Posty czyta się z ciekawością, a informacje, które dostajemy, mogą okazać się przydatne w codziennym życiu. :) Bardzo dobre wrażenie. :) E jak energia – brzmi bardzo interesująco. :) Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do siebie. :)

 9. Super, będę wchodzić na tego bloga, czekam na nowe posty.
  Zapraszam do mnie:
  blogiceo.nq.pl/szkolapojeciewzgledne/

 10. Dobrze wiedzieć, że macie tyle energii :) Będę wiedzieć, gdzie się zgłosić, gdy będzie mi jej brakowało!

 11. Dzień dobry. Czy mogłybyśmy otworzyć film o bitwie na Placu Broni przez Prezi ? Ponieważ inaczej nie damy rady, a chodzi nam o to, żeby wejśc na Pani komputer i tam otworzyć:/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge