Zaproszenie do konkursu literackiego

Niedawno ktoś mnie spytał, kiedy będzie zadane takie opowiadanie, w którym można opisać, co się chce. Teraz jest do tego okazja:

Wszystkich moich uczniów zapraszam do udziału w konkursie literackim pod hasłem „Czas szkoły, czas dojrzewania”. Trzeba napisać opowiadanie (do 3 stron wydruku A4), wiersz lub wykonać komiks – dowolną techniką ręcznie lub z wykorzystaniem komputera.

Komiks ma się mieścić na 5 stronach A4. Można wypróbować internetowe narzędzia do robienia komiksów - Makebeliefscomix lub Pixton- w nim rejestrujemy się w opcji „rozrywka”, która jest bezpłatna.Tematyka – wszystko, co bliskie młodemu człowiekowi: relacje rodzinne, rówieśnicze, otoczenie, nasza mała ojczyzna. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie przed wysłaniem pokazać mi swoją pracę; może coś doradzę?

To nie pierwsza edycja konkursu „Czas szkoły, czas dojrzewania”. W poprzednich latach jeździłam z uczniami naszej szkoły po odbiór nagród dla laureatów. Mam nadzieję, że tak będzie i w tym roku.
Zapraszam!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge