Po festiwalu

Wczoraj w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki. Byłam jedną z osób prezentujących projekt Uczniowskie e- portfolio. Wcześniej dużo powtarzałam mój tekst, aby go nie zapomnieć lub się nie pogubić. Nie mówię, że się nie stresowałam. Zawsze się stresuje przed wystąpieniami publicznymi, ale to był ostatni Festiwal, więc denerwowałam się bardziej niż kiedykolwiek.

O godzinie 9:00 pierwsza klasa była już w naszej sali. Jako, że była to nasza klasa, nie stresowałam się. Powiedziałam swoją kwestię, a potem oddałam ‚pałeczkę’ Uli, a ona oddawała ją dalej. Poza tekstem mówionym, Nikodem grał na wiolonczeli, aby zaprezentować swoją umiejętność. I tak było za każdym razem. Nasza prezentacja była dosyć nietypowa, ponieważ zamiast pokazywać wszystko na prezentacji, zrobiliśmy to na tablicy mural. Pod koniec naszych wystąpień przyszła pani dyrektor. Po naszym wystąpieniu bardzo nas chwaliła, z czego bardzo się cieszyłam.

Kiedy Festiwal się skończył razem z Kingą chodziłyśmy po innych salach i robiłyśmy zdjęcia. Poza tym nagrywałyśmy wywiady do fotocastu. Niektórzy chcieli ich udzielić, niektórzy nie. Później posprzątaliśmy salę i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Przygotowania do festiwalu

My podczas prezentacji

Zuzia :)

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Comments are closed.