Wycieczka naszych marzeń

Jesteśmy uczniami klasy V b Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie. W naszej klasie jest 23 uczniów: 8 dziewczynek i 15 chłopców. Mamy po 12 lat. Mieszkamy w niewielkim mieście na północy Mazowsza. Lubimy spędzać czas na łonie natury, poznawać ciekawostki  przyrodnicze oraz fakty historyczne. Z przyjemnością poznamy obiekty zabytkowe, odwiedzimy muzeum, ścieżkę dydaktyczną, udamy się na warsztaty naukowe, w których weźmiemy aktywny udział. Z entuzjazmem pogłębiamy wiedzę łącząc ją ze świetną zabawą. Na naszą wyprawę pojedziemy w każdy zakątek naszego pięknego kraju. Z nami na wirtualną wędrówkę wybiorą się rówieśnicy z innych klas.

Będziemy wdzięczni, jeśli ktoś byłby zainteresowany przygotowaniem dla nas planu wycieczki. Czekamy na  propozycje.

uczniowie klasy V b

3 thoughts on “Wycieczka naszych marzeń

 1. Witaj klaso 5b! Chcielibyśmy przedstawić Wam propozycję wycieczki po naszej okolicy. Możemy Wam zaproponować rajd rowerowy i zwiedzanie drawskiego poligonu oraz spływ kajakowy, a może jednodniowy wypad nad morze. Nasza miejscowość położona jest na terenie pięknych lasów i jezior. W naszej okolicy znajduje się Drawieński Park Narodowy.
  Czekamy na Waszą odpowiedź.
  Redaktorzy szkolnego bloga z Drawska Pomorskiego

  • Z przyjemnością przyjmujemy Waszą propozycję wycieczki. Bardzo nas cieszy propozycja odwiedzenia Drawieńskiego Parku Narodowego. Ostatnio braliśmy udział w konkursie pod hasłem ,,Szlakiem polskich parków narodowych”. Niektórzy z Nas wykazując się wiedzą zakwalifikowali się do II etapu.
   Uczniowie kl. V b z nauczycielem przyrody
   Halina Rakowska ostatnio opublikował…Dzień Ziemi w naszej szkoleMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge