DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY – SAMORZĄD ZAPRASZA

20 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty SP 11. Samorząd Uczniowski zaprosił do wspólnej zabawy zarówno przyszłych, jak i obecnych uczniów naszej szkoły.

W sali 205 każdy znalazł coś dla siebie: dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa z nagrodami oraz malowanie twarzy. Bawiliśmy się, rozwiązując multimedialne quizy literackie i bajkowe. Uczniowie klasy 5 b zaprosili wszystkich zwiedzających na animacje komputerowe. O godzinie 17.10 przenieśliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie uczestniczyliśmy w niezwykłym pokazie mody postaci bajkowych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge